پستچی

در دنیای امروز نرم افزار هایی مانند مالی ، نیروی انسانی ، خدماتی ، اکانتیتگ و مدیریت کاربران ، نرم افزار های ارتباطی و جامعه مجازی ، سیستم های هوشمند مدیریت و نظارت بر عملکرد ، سیستم های طراحی و مونیتور شبکه ، سیستم های پزشکی، مبحث یکپارچه سازی و طراحی بر اساس مولفه از جمله دغدغه های متخصصین معماری نرم افزار بوده است  که سیستم ها خوراک اطلاعاتی یکدیگر را تامین نمایند.

تمامی سیستم های موجود فعلی با ساختار قدیمی طراحی میشوند و در بهترین حالت ممکن ، طراح در زمان طراحی سرویس های مد نظر را از قبل اضافه نموده است.

با توجه به این نکته، تعداد سیستم های زیادی هستند که در حال حاضر دیگر امکان افزودن سرویس به آنها وجود ندارد. پستچی کار را برای مشتری راحت می نماید. او در واقع یک موتور ارائه سرویس پیام کوتاه هوشمند است.

تعداد مثال هایی که میتوان در زمینه استفاده از پستچی زد را به جرأت میتوان به اندازه ایده های قابل بیان در صنایع مختلف ، نا محدود دانست ؛ اما پستچی چگونه همه ی اینکار ها رو انجام میدهد؟

پستچی بدون درگیر کردن کاربر با مسائل فنی ، همانند یک ناظر همیشه بیدار بر بانک اطلاعاتی نرم افزار مشتری نظارت میکند و اتفاقات را با ایده هایی که مشتری طرح کرده بود مقایسه میکند و در صورت نیاز پیام کوتاه مورد نظر را به صورت هوشمندانه با متن های مختلف تولید کرده و ارسال مینماید

دیگر نیازی به درگیر شدن و پیاده سازی وب سرویس نیست ، دیگر نیازی به داشتن اطلاعات تخصصی در مورد صنعت پیام کوتاه نیست فقط لازم است ایده داشته باشید ، بقیه ماجرا با پستچی !

جهت دریافت مشاوره و تشریح امکانات موجود در این محصول با ما تماس بگیرید ...